IDEA
Efektywność
w funkcji

Droga do spełnienia nie wiedzie przez realizowanie kolejnych potrzeb jedna po drugiej. Stan szczęścia oznacza moment, w którym wszystkie pragnienia są zaspokajane równolegle - kiedy poczuciu bezpieczeństwa towarzyszy estetyczny zachwyt, a prestiż łączy się z wygodą codziennego funkcjonowania. Oddając w Twoje ręce dobrze przemyślane mieszkanie chcemy podarować Tobie i Twoim bliskim właśnie ten rodzaj pełnowymiarowego szczęścia.

Piękno w prostocie
Czy wiesz, że najbardziej zachwycające dzieła to często te, które wydają się najprostsze? Właśnie tę lekkość i prostotę udało nam się ująć w minimalistycznym pięknie Villi Moderno.
Praktyczność i użytkowość
Wyjątkowość formy zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia, natomiast jej funkcjonalność będziesz stopniowo odkrywać i doceniać coraz bardziej z każdym miesiącem.
Linearność Art-deco
Doświadczaj nieskazitelnych geometrycznych harmonii zamkniętych w symetrycznych proporcjach. Odkrywaj sztukę w każdym zakamarku Twojej nowej życiowej przestrzeni.
MINIMALIZM NA RZECZ UŻYTKOWOŚCI
IDEA
Sąsiedztwo Starego Miasta

Nazwa miasta Toruń zapisana jest na kartach historii opowiadających najważniejsze dzieje naszego kraju. Historia Torunia i życie jego mieszkańców są nierozłącznie zespolone z chwilami trudnymi dla Polski i momentami jej chwały. To właśnie te złożone wydarzenia stały się głównym miejskim architektem, manifestując się poprzez najważniejsze toruńskie zabytki i urokliwe ulice Starego Miasta. Poznaj z bliska tę wyjątkową historię i pozwól, by Cię inspirowała.

Tereny zielone

Rozgość się w swojej oazie natury, by odciąć się na chwilę od wielkomiejskiego klimatu. Co powiesz na spacer w otoczeniu kwitnących tulipanów i obszernych trawników cieszących oczy soczystą zielenią? Mamy nadzieję, że nie masz nic przeciwko różowym płatkom magnolii spadających na Twoją głowę i ramiona. A może by tak pójść na jogging i pełną piersią wdychać świeże, czyste powietrze? Wierzymy, że szybko znajdziesz swój ulubiony sposób, by nacieszyć się rozległymi zielonymi przestrzeniami wokół domu.

FORMA PODĄŻA ZA FUNKCJĄ
ARCHITEKTURA WNĘTRZ
Inteligentne powierzchnie

Aby wnętrze było przyjazne dla lokatorów, nie może stanowić jedynie zbioru praktycznych elementów. Dobrze przemyślana przestrzeń składa się z efektywnych rozwiązań wzajemnie się uzupełniających i tworzących inteligentną całość. Tak powstaje efekt funkcjonalnej synergii, który lokatorzy odczuwają na co dzień jako przyjemność z życia w praktycznym i wygodnym mieszkaniu.

Ustawne mieszkania

Każdego dnia korzystaj z wnętrz, które zachwycają przestrzennością, a jednocześnie sprawiają, że wszystko, czego potrzebujesz jest cały czas pod ręką.

Rodzina bez ograniczeń

Tu każdy znajdzie dla siebie wygodny kąt, pozostając w swobodnej interakcji z pozostałymi lokatorami. Wnętrza Villi Moderno sprzyjają chwilom spędzonym w gronie najważniejszych ludzi na ziemi - Twojej rodziny.

Idealnie dopasowane

Daj się zaskoczyć precyzją, z jaką Twoje nowe lokum realizuje potrzeby Twoje i Twoich bliskich. Zamieszkaj w miejscu, w którym na każdym kroku poczujesz, że zostało stworzone właśnie dla Ciebie.

Masz pytania? Zostaw nam wiadomość
Pozwól byśmy opowiedzieli Ci więcej o pięknych, dopracowanych i wygodnych wnętrzach Villi Moderno.
HOMEINWESTYCJAMIESZKANIALOKALIZACJAINWESTORKONTAKT
COPYRIGHT 2018 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE   /   POLITYKA PRYWATNOŚCI   /   Grafika: SALMO DESIGN
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU OMÓWIENIA OFERTY
+48 509 646 504   /   +48 608 200 805