DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY JESTEŚ TY!
INWESTOR
Solidny fundament zaufania
           33-letnie doświadczenie pozwoliło spółce wyspecjalizować się w realizacji obiektów budownictwa mieszkaniowego,
przemysłowego oraz ogólnego w systemie Generalnego Wykonawstwa.
Zespół profesjonalistów
Oferta budowlana obejmuje kompleksową realizację inwestycji, począwszy od pomysłu na Inwestycję poprzez koncepcję, uzgodnienia, projekty budowlane i wykonawcze, realizację i koordynację budowy, a kończąc na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie i serwisie.
Spółka
TOMBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -spółka komandytowa Przedsiębiorstwo Budowlane to firma rodzinna która powstała w 1985r.
Doświadczenie
Firma posiada w swoim dorobku wiele już zrealizowanych inwestycji w tym budynków wielorodzinnych, osiedli domów jednorodzinnych i apartamentowców w różnym standardzie wykończenia. Wśród nich są realizacje za które otrzymaliśmy główne nagrody w konkursach “Obiekt Roku” organizowanych przez Prezydenta Miasta Torunia.
Dzięki pasji do tworzenia, budujemy z dbałością o każdy detal i środowisko naturalne, zapewniając jednocześnie Klientom komfort współpracy w poczuciu zaufania, bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Doświadczenie sięgające 1985 roku jest wiarygodną gwarancją naszej najwyższej jakości.”
INWESTYCJE
Deweloper
Duże doświadczenie w realizacji budownictwa mieszkaniowego skłoniło nas w 2009 roku do rozszerzenia działalności o branżę developerską. Naszym założeniem było aby wiedza, umiejętności i pomysły zdobyte podczas różnych realizacji zostały przelane na nasze Inwestycje w postaci nowoczesnych, funkcjonalnych i wygodnych mieszkań i domów.

Działalność obejmuje projektowanie, budowanie i sprzedaż inwestycji mieszkaniowych jedno i wielorodzinnych także z lokalami usługowymi.

W ofercie posiadamy nowe mieszkania i domy. Projekty naszych mieszkań i domów odpowiadają na potrzeby klientów w zakresie spójnej, nowoczesnej architektury, przestronności, komfortu użytkowania oraz bezpieczeństwa. Naszymi klientami są zwolennicy wygody życia w mieście jak i miłośnicy cichych zielonych, podmiejskich okolic. Dzięki naszym kontaktom pomagamy w uzyskaniu dogodnych warunków kredytowych a także proponujemy atrakcyjne rabaty u uznanych na polskim rynku firmach oferujących artykuły wykończenia wnętrz.
INNE INWESTYCJE
Stawki Centrum
Ostatnia nasza realizacja oddana do użytkowania w kwietniu 2017 r.
2017
DATA REALIZACJI
Z dumą oddaliśmy w Wasze ręce nowoczesny budynek Stawki Centrum. Skutecznie połączyliśmy formę ze sprawdzonymi rozwiązaniami dla komfortu i bezpieczeństwa.
Stawki Centrum to 51 przestronnych mieszkań tworzonych z myślą o najwyższym poziomie wygody ich użytkowników.
51
WSPANIAŁYCH MIESZKAŃ
SZYBKI KONTAKT
zostaw wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu email, oraz wysyłanie informacji reklamowych. Klauzula informacyjna znajduje się tutaj.
COPYRIGHT 2018 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE   /   POLITYKA PRYWATNOŚCI   /   Grafika: SALMO DESIGN
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU OMÓWIENIA OFERTY